Bellator MMA Presents Pitbull vs Weichel Featherweight World Title 2 - כרטיסים

לאחר הצלחה אדירה של אירוע MMA BELLATOR הזירה חוזרת לישראל עם אירוע בלאטור 188

עוד פרטים ...

  • ?מתי ואיפה

  • !עבורי ועבור אחרים

  • EVENTIM קהילה

:בחר את הכרטיסים עכשיו

מוקד ההזמנות 9066*
03-5111777 ראשון- חמישי 09:00-18:00, שישי 09:00-13:00
הזמן כרטיסים

פתיחת דלתות בשעה 17:30
גללו מטה לצפיה בכל רמות המחיר

ארועעריםתאריך
BELLATOR MMA PRESENTS PITBULL VS WEICHEL FEATHERWE...תל אביב
היכל מנורה מבטחים
ה, 16/11/17
שעה 17:30
 
כרטיסים מ 104.00 ש"ח
ניתן להדפיס כרטיסים בבית  כרטיסים
1 מתוך 1 - 1פרטי אירוע

לאחר הצלחה אדירה של אירוע MMA BELLATOR

הזירה חוזרת לישראל עם אירוע בלאטור 188

היכל מנורה מבטחים ת"א / 16 בנובמבר 2017

· פטריסיו "פיטבול" ודניאל ויישל ייפגשו ל"סגור חשבון" בקרב חוזר אגדי

בו יתמודדו על תואר אליפות העולם במשקל נוצה

· נועד להט וחיים גוזלי - לוחמי ה- MMA הישראליים המובילים בעולם: יעלו לזירה וילחמו במסגרת ה- MAIN CARD מול לוחמים הבינלאומים

· אגדת MMA יגיע לראשונה לישראל : פיודור אמיליאננקו - לוחם ה- MMA הגדול בכל הזמנים במשקל כבד.

· עוד יגיעו: רויס גרייסי הברזילאי מאבות הספורט וג'יימס גאלגר הלוחם האירי בן טיפוחיו של קונור מקגרגור האגדי.

ה-MMA, ענף הספורט שנמצא בתנופה עצומה ונהנה ממליוני מעריצים ברחבי העולם ומעשרות אלפי מעריצים בישראל חוזר!

ב- 16 בנובמבר יתקיים זו השנה השניה אירוע בלאטור וקרבות ה-MMA בהיכל מנורה מבטחים בת"א. אירוע אשר פרץ את נישת ה"משוגעים לדבר" בזכות שידורים המגיעים לכ-500 מיליון בתי אב בלמעלה מ-140 מדינות בעולם.

תאגיד התקשורת הענק ויאקום, זיהה את הפוטנציאל העצום הטמון בשידורים אלו והקים את ערוץ ספייק המשדר את הקרבות בארה"ב ומוכר זכיונות שידור לטריטוריות בעולם. בארץ משודרת הליגה בערוץ אגו טוטאל מבית ענני תקשורת.

בלאטור MMA - הארגון השני בגודלו בעולם בתחום אומנויות לחימה משולבות, זיהה את הפוטנציאל בזירה המקומית בישראל וכבר בשנה שעברה הביא לארץ את אירוע ה-MMA הבינלאומי. ההצלחה עלתה על הציפיות והכרטיסים להיכל מנורה מבטחים אזלו תוך ימים ספורים. עתה חוזר בלאטור לשתף פעולה עם ערוץ אגו טוטאל המשדר את הקרבות בארץ - ויקיים בארץ אירוע מתוקשר וחגיגי שיציג קרבות נחשקים.

ב-16 בנובמבר בת"א דניאל ויישל יקבל את הזדמנות לנקום את הפסדו ולזכות באליפות. זאת לאחר שהשניים ניהלו את אחד הקרבות הזכורים בשנת 2015 בבלאטור 138 . אז נפגשובזירה ויישל ו "פיטבול" לקרב בלתי נשכח. נראה היה שהקרב שייך לויישל עד שבמהלך אחד הפך "פיטבול" את הקערה על פיה וניצח בנוק-אאוט. כך הנציח על שמו את המהלך שזכה לתואר "הנוק-אאוט של השנה" והוגדר ע"י המומחים כאחד מעשרת הנוק-אאוטים הגדולים.

מאז ויישל שב וטיפס במעלה הדירוג וכעת הוא מדורג במקום ה-1 ברשימת הטוענים לכתר. ב-16 בנובמבר בת"א, הוא יקבל הזדמנות לנקום את הפסדו ולזכות באליפות.

בקרב זה יצפה בדריכות ג'יימס גאלגר האירי, הלוחם העולה בן ה- 20, שזוכה לתשומת לב עולמית בזכות חיסולם המהיר של יריביו. גאלגר שיגיע להתארח באירוע בת"א, מסומן עשוי להיות הבא בתור שיתמודד בקרב על התואר העולמי.

גאווה ישראלית בקנה מידה עולמי: נועד להט וחיים גוזלי, 2 הלוחמים הישראלים שזוכים להצלחה בינלאומית בתחום

ה-MMA יתמודדו ב- main card בקרבות בינלאומים. יש לציין כי נועד להט עתיד לעלות לזירה ביום שישי הקרוב (25/8) לקרב באירוע בלטור 182 בניו יורק מול יריבו המסוכן הנרי קוראלס מברזיל (נושא מאזן 13-3). ניצחון בקרב זה יקרב את נועד לקרב על תואר אליפות העולם.

וגם נשים יכנסו לזירה. קרב נשי אחד יתקיים ב MAIN CARD וכן קרב נשים כחול לבן עם הלוחמת הישראלית שעושה חייל אולגה רובין.

השנה החליטו המארגנים לעלות את האירוע לרמה גבוהה יותר ויתארחו בו אושיות בינלאומיות מהתחום:

  • יגיע נשיא הארגון, סקוט קוקר ממייסדי התחום, בעל חגורה שחורה דן 7 ואמרגן אירועי קרבות. קוקר הקים את זירת הקיקבוקס "סטרייקפורס".
  • "הקיסר האחרון"- פיודור אמיליאננקו - שנחשב בעיני רבים כלוחם ה-MMA הגדול בכל הזמנים במשקל כבד. זו הפעם הראשונה של אמיליאננקו בישראל.
  • עוד יגיו רויס גרייסי, המזוהה יותר מכל שם אחר עם ספורט ה-MMA ונחשב לאיש שהמציא את התחום.
  • ג'יימס גאלגר האירי שימתין במתח לתוצאות הערב.

האירוע ייפתח בסט של 13 קרבות של לוחמים ישראליים, המייצגים את הענף בארץ בו יקבלו הזדמנות להרשים את הקהל ואת מקבלי ההחלטות של בלאטור במטרה לקבל חוזה ארוך טווח בארגון. רשימת הלוחמים הסופית תפורסם בהמשך.

בלאטור MMA הוא ארגון מוביל של אומנויות לחימה משולבות, הכולל רבים מבין הלוחמים הטובים בעולם. תחת הדרכתו של אמרגן הקרבות הוותיק, סקוט קוקר, אירועי הקרבות של בלאטור מגיעים לכמעט 500 מיליון בתים בכל רחבי העולם, בלמעלה מ-140 מדינות עם קרוב ל-200 אירועים בארה"ב ובאירופה ועם מאגר של מאות ספורטאים מכל העולם שחתומים בארגון. בארצות הברית, ניתן לצפות בבלאטור באמצעות ערוץ קרבות ה-MMA המוביל, "ספייק". בלאטור MMA כולל צוות ביצועי, הכולל מפיקי טלוויזיה מקצוענים מובילים, הפקה של אירועים חיים, פיתוח וקידום קריירות של לוחמים, עסקאות רכישה של נכסים, השגת חסויות, יצירה ופיתוח, רישיון עסק בינלאומי, שיווק, פרסום, יחסי ציבור והקמת קבוצות עבודה. החברה הוקמה בשנת 2008 . המטה של ארגון בלאטור ממוקם בסנטה מוניקה קליפורניה.

ענף ה- MMA פותח בברזיל בשנת 1920 והובא לארצות הברית על ידי משפחת גרייסי בשנת 1993 עם ייסודה של אליפות הלחימה האולטימטיבית (UFC). הגעתה לקהל הרחב אפשרה ללוחמים מכל קשת אמנויות הלחימה המוכרות להעלות לזירה נציגים שנלחמו אחד בשני במינימום מגבלות וחוקים, במטרה לקבוע אחת ולתמיד מה היא אומנות הלחימה האולטימטיבית והיעילה ביותר. במהלך שנות התשעים הכניסו מפיקי תחרויות ה-MMA חוקים שמטרתם הייתה להפוך את אומנות הלחימה המשולבת לבטוחה יותר. שינויים אלו גרמו לענף לצמוח במהירות רבה והוא הפך לאחד הענפים הפופולרים ביותר בעולם. בין השינויים שהוכנסו: קרבות לפי קטגוריות משקל, חובה להשתמש בכפפות (שונות מכפפות אגרוף,כפפות גזורות אך מרופדות), איסור להשתמש בנגיחות , מכות למפשעה, מכות לעורף, משיכות שיער, בעיטות ביריב השרוע על הרצפה ועוד מספר תקנות שהפכו את הספורט למקצועני.

קארד בלאטור 188 היכל מנורה מבטחים 16.11.17

1 אסף בטאן vs מור אטיאס

2 מתן לוי vs אריק סינוב

3 רז ברינג vs נדים קבלן

4 מושיקו בן שמול vs איוון סולומטוב

5 אדם קרש vs רומן "פנדה" קושניר

6 נתנאל פריסי vs אור אליוב

7 אלכס טרופינוב VS דויד אביסרור

8 אלמוג שי vs אנטוני מור

9 אלכס ניקולין vs רמי אבואב

קארד בין לאומי

10 אורון כחלון vs ג'וליאן מלאקו (אלבניה)

11 אולגה רובין vsאיירין ראס

12 שמעון גוש vs פרנססיקו סילבה (ברזיל)

13 קיריל מדבדובסקי vs לואיס רוקה (ברזיל)

מיין קארד

14 דניס קיילהולץ vs ג'סיקה מידלטון

15 חיים גוזלי vs ארסן פייטוביץ

16 נועד להט vs ג'רמיה לביאנו

17 אנטולי טוקוב vs ג'ון סאלטר

18 פטריסיו "פיטבול" vs דניאל ויישל

אורחים

רויס גרייסי -ברזיל

ג'יימס גאלגר - אירלנד

פדור אמיליאננקו- רוסיה

המשך בחיפוש